Ceník

Ceny překladů                                                 od 1.1.2024

BĚŽNÉ PŘEKLADY

Skupina A, B:

                                   Skupina A : angličtina,němčina,                         Skupina B : francouzština, italština,polština, slovenština, ruština, španělština.

Skupina C:     bulharština, finština, čínština, chorvatština, japonština, latina, maďarština, rumunština, turečtina, ukrajinština, portugalština a ostatní evropské jazyky.

SOUDNĚ OVĚŘENÉ PŘEKLADY

Soudně ověřený překlad  sestává z dokumentu ve výchozím jazyce a jeho překladu do cílového jazyka. Celý dokument je svázán červeno-modro-bílou stužkou nebo přelepen samolepkou překladatele a opatřen razítkem soudního překladatele.

Platí pro jazyky: angličtina,němčina

Soudně ověřený překlad: 680,- Kč

 

 

Platí pro jazyky : francouzština,ruština,  španělština,polština, slovenština

Soudně ověřený překlad: 760,- Kč 

 

 

Platí pro jazyky:

italština,portugalština,bulharština, finština, čínština, chorvatština, japonština, latina, maďarština, rumunština, turečtina, ukrajinština a ostatní evropské jazyky.

Soudně ověřený překlad: 850,- Kč

 

Cena soudně ověřeného překladu je počítána na základě prostého počtu stran. Pokud bude objednavatel požadovat soudní překlad dokumentu, musí mít předem notářsky ověřenou kopii. Dokument pro Vás můžeme nechat ověřit za jednorázový poplatek 50,- Kč  + 40,- Kč  za každou ověřovanou stranu.

Další jazyky na základě individuální domluvy a kalkulace.

Ceny překladů jsou uvedeny vždy za 1 normostranu (=1800 úhozů včetně mezer) textu v přeloženém (koncovém) jazyce. V ceně je započtena korektura přeloženého textu.

Uvedená cena platí pro překlad provedený nejdříve do 3 pracovních dnů. Přibližná rychlost překladu je 5 normostran denně.

V případě expresního překladu (do 24 hodin) je možno připočítat přirážku až ve výši  až 100%.

Při větším rozsahu překládaného textu je možná individuální množstevní sleva!

Kalkulaci vašeho překladu nebo tlumočení vám provedeme na základě vaší poptávky na e-mail:  ivan@ikovacs.cz nebo na čísle +420 776 644 460